REZULTATE BAC 2012 – Lista celor 67 de elevi care au reuşit să ia nota 10

După ce pe site-ul edu.ro s-au publicat online REZULTATE BACALAUREAT 2012, notele de la sesiunea iunie-iulie arată că 67 de elevi au terminat examenele cu media 10:00. Prin comparație, anul trecut 65 de absolvenți de liceu au reușit această performanță.

 

1 ALDUCA I. IRINA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL “ALEXANDRU IOAN CUZA” PLOIESTI PH

2 AMARITEI M IRINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAIL SADOVEANU” PASCANI IS

3 ANDRIAN S TITUS COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” IASI IS

4 ARGHIROPOL R. RADIANA MARIA COLEGIUL “NATIONAL” IASI IS

5 BAHRIM G.C. SEBASTIAN COLEGIUL “NATIONAL” IASI IS

6 BALASA S. VIORICA-CLAUDIA LICEUL TEORETIC “MIHAI EMINESCU” CALARASI

7 BANICA N.D. BIANCA ANDREEA LICEUL TEORETIC “CAROL I” FETESTI IL

8 BARBURICEANU A.C. STEFANIA – RAMONA COLEGIUL NATIONAL “GH.LAZAR” SIBIU SB

9 BLAGA V. ELENA-DIANA COLEGIUL NATIONAL “CALISTRAT HOGAS” PIATRA NEAMT NT

10 BOTU N. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA “TUDOR VIANU” B

11 BROJBEANU M. ALEXANDRA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL “Ion C. BRATIANU” PITESTI AG

12 BRUMA N. MARA COLEGIUL NATIONAL “D.CANTEMIR” ONESTI BC

13 BULAT L. ALEXANDRA LICEUL TEORETIC “VASILE ALECSANDRI” IASI IS

14 BURCESCU G.M. IULIA – ELENA COLEGIUL NATIONAL “I MAIORESCU” GIURGIU GR

15 BUTARIU I. ADINA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL “SPIRU HARET” TG-JIU GJ

16 BUTUSINA F. ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL “SIMION BARNUTIU” SIMLEU SILVANIEI SJ

17 BUZDUGA V. IULIA COLEGIUL NATIONAL “EMIL RACOVITA” IASI IS

18 CALINESCU A.F. DRAGOS ANDREI COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

19 CANTIMIR E ELENA ROXANA COLEGIUL “COSTACHE NEGRUZZI” IASI IS

20 CASUNEANU A CLARA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL “PETRU RARES” SUCEAVA SV

21 CIOBOTARU C.C. ALEXANDRA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL “Ion C. BRATIANU” PITESTI AG

22 COJOC M. MARIA-ARINA COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

23 COJOCARU E. DELIA BEATRICE COLEGIUL NATIONAL “ELENA CUZA” CRAIOVA DJ

24 COLIBABA ST. STEFANA ANAIS COLEGIUL “NATIONAL” IASI IS

25 CONDREA V DARIA COLEGIUL “COSTACHE NEGRUZZI” IASI IS

26 CONSTANTIN G.GH. VALENTINA COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

27 DOBRESCU I ADRIANA-SILVIA LICEUL TEORETIC “ION LUCA” VATRA DORNEI SV

28 DUMEA E.E. CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL “MIHAIL SADOVEANU” PASCANI IS

29 EANA I. ECATERINA COLEGIUL NATIONAL “VLAICU VODA” CURTEA DE ARGES AG

30 FEIER I.N VERONICA-DIANA COLEGIUL NATIONAL “IOAN SLAVICI” SATU MARE SM

31 FOTESCU N FLORIN CATALIN COLEGIUL NATIONAL “ELENA CUZA” CRAIOVA DJ

32 GALATANU C.D. IOANA ROXANA COLEGIUL “NATIONAL” IASI IS

33 GENTEA C. ANDREEA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

34 IAGARU-DINA V. SORIN-MARIAN COLEGIUL NATIONAL “Ion C. BRATIANU” PITESTI AG

35 IRIMESCU M. OANA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL “IENACHITA VACARESCU” TARGOVISTE DB

36 JELESCU V ADELINA – STEFANIA COLEGIUL DOBROGEAN “SPIRU HARET” TULCEA TL

37 JERNOIU M.A. IOSIF ADRIAN COLEGIUL NATIONAL “SFANTUL SAVA” B

38 KAFTAR S. MELEK COLEGIUL NATIONAL “ANDREI SAGUNA” BRASOV BV

39 LUNGU C IOANA COLEGIUL NATIONAL “GHEORGHE LAZAR” B

40 LUPOU E. DALIANA – NICULINA COLEGIUL NATIONAL “SIMION BARNUTIU” SIMLEU SILVANIEI SJ

41 MARIAN C ALEXANDRA LICEUL TEORETIC “GHEORGHE SINCAI” CLUJ-NAPOCA CJ

42 MARIN F. MADALINA-MARIA COLEGIUL NATIONAL “Ion C. BRATIANU” PITESTI AG

43 MARINICA N. DANIELA MARIANA COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

44 MIHAILA AL. ANAMARIA-ALEXANDRA LICEUL TEORETIC “NICOLAE BALCESCU” CLUJ-NAPOCA CJ

45 MIHALACHE I ANCA COLEGIUL NATIONAL “GH.M. MURGOCI” BRAILA BR

46 MIHALACHE C STEFAN BOGDAN COLEGIUL “COSTACHE NEGRUZZI” IASI IS

47 MOISUC P. MARIA COLEGIUL NATIONAL “STEFAN CEL MARE” SUCEAVA SV

48 MUNCACI I DANIELA-IOANA LICEUL TEORETIC “GHEORGHE SINCAI” CLUJ-NAPOCA CJ

49 MUNTEAN P.D. IULIA COLEGIUL NATIONAL “GH.LAZAR” SIBIU SB

50 MUNTEAN M. OANA-DORINA COLEGIUL NATIONAL “ANDREI MURESANU” DEJ CJ

51 ORLANDO C. ALEXANDRU – MIHAIL COLEGIUL NATIONAL “B. P. HASDEU” MUNICIPIUL BUZAU BZ

52 OSTAFI D.D. ANDRA-LOREDANA COLEGIUL NATIONAL “IENACHITA VACARESCU” TARGOVISTE DB

53 PATRASCU N VIORICA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL “GH.M. MURGOCI” BRAILA BR

54 PETCU G. CRISTIANA – ELENA COLEGIUL NATIONAL “I MAIORESCU” GIURGIU GR

55 POPONET V ROXANA EMANUELA COLEGIUL “COSTACHE NEGRUZZI” IASI IS

56 PRICOP R.V. CRISTINA IOANA COLEGIUL “NATIONAL” IASI IS

57 RUSU GH. ROXANA-ELENA COLEGIUL NATIONAL “EUDOXIU HURMUZACHI” RADAUTI SV

58 SIRBU T. ROXANA-MARCELA LICEUL TEORETIC “PAVEL DAN” CAMPIA TURZII CJ

59 STRATULAT V SORIN-ADRIAN LICEUL TEORETIC “GEORGE CALINESCU” CONSTANTA CT

60 TOADER N IOANA LICEUL TEORETIC “GRIGORE MOISIL” TULCEA TL

61 TODEAN V MAGDALENA-GABRIELA LICEUL TEORETIC “GHEORGHE SINCAI” CLUJ-NAPOCA CJ

62 TODORAN I. INA-IOANA COLEGIUL NATIONAL “INOCHENTIE MICU CLAIN” BLAJ AB

63 TRACHE N.L. MIHNEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL LICEAL “ZINCA GOLESCU” PITESTI AG

64 TRICA I. ANDREEA GEORGIANA LICEUL DE ARTA “IONEL PERLEA” SLOBOZIA IL

65 TRINCUCI S ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL “CAROL I” CRAIOVA DJ

66 TRISCA-VICOL T ADELINA COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BT

67 VIRLAN C ALEXANDRA MADALINA COLEGIUL “COSTACHE NEGRUZZI” IASI IS

Libertatea.ro

Comenteaza acest articol

css.php