Rezultatele concursului “Copilaria- cuvant si creatie”

Elevii claselor a II-a, a III-a si a IV-a din scolile constantene au sustinut, sambata, un concurs la limba si literatura romana, organizat de Inspectoratul Scolar Judetean, sun titlul: Copilaria-cuvant si creatie. Subiectele au fost de nivel mediu si s-a incercat testarea cunostintelor dar si capacitatea de creatie a micilor invatacei. Rezultatele preliminare ale concursului au fost deja afisate pe site-urile de internet ale scolilor organizatoare, urmand ca cei nemultumiti sa depuna contestatii luni, la secretariatele scolilor.

Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

Clasa a II-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

Punctaj

Prof. îndrumător

AFTENIE   BOGDANa II-a B

66

RĂDULESCU   RENATA
ALEXANDRU    ALEXa II-a D

88

ILIE   LIA VERGILIA
ANDREI   SEBASTIAN DIMITRIEa II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
ANTONARU SARAa  II- a C

100

NEGRILA   MARIANA
AVRAM   MIHAIa II-a B

98

RĂDULESCU   RENATA
BANU   LUCAa  II- a C

Absent

NEGRILA   MARIANA
BARBU   ANDREI CRISTIANa II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
BĂLAN   MIHAIa II-a D

absent

ILIE   VERGILIA-LIA
BĂLUŢĂ  MATEIa  II-a C

90

NEGRILA   MARIANA
BERBESCU   MIRCEAa II-a B

96

RĂDULESCU   RENATA
BÎRSU   LUCA-IOANa II-a B

83

RĂDULESCU   RENATA
BORCEA   MARIAa II-a B

97

RĂDULESCU   RENATA
BUDEANU   SARA IOANAa  II- a C

73

NEGRILA   MARIANA
BUDEŞ CRISTIa  II-a C

85

NEGRILA   MARIANA
BUTOI   ȘTEFANa II-a B

94

RĂDULESCU   RENATA
CAMBURU   TRAIANa II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
CĂLUGAREANU MARIAa  II-a C

96

NEGRILA   MARIANA
CEALERA   TIBERIU IOANa II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
CHIPARU  IOANA a II-a D

absent

ILIE   VERGILIA-LIA
CIOBANU ŞTEFANa II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
CIORBARU DENISA-CRISTIANAa II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
COJAN RAMONAa  II-a C

90

NEGRILA   MARIANA
COMAN CAROLINE MARIAa II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
CONSTANTINESCU ANA-IRISa II-a A

84

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
CONSTANTINESCU DARIUSa  II-a C

88

NEGRILA   MARIANA
COSTEA   FLAVIUS ȘTEFANa II-a B

100

RĂDULESCU   RENATA
CRISTEA   ELENA-DARIAa II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
DELEANU   ERIKA ANAa II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
DINESCU   RĂZVANa II-a B

89

RĂDULESCU   RENATA
DONOSE   DANa II-a B

92

RĂDULESCU   RENATA
DRAGOMIR   IOANAa II-a B

91

RĂDULESCU   RENATA
DRANGOI   RĂZVAN-ADRIANa II-a D

92

ILIE   VERGILIA-LIA
DRĂGHIA   LUCA-ALEXANDRUa II-a D

79

ILIE   VERGILIA-LIA
DUMITRAȘCU   SABRINA ANASTASIAa II-a A

60

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
DUMITRESCU ALEXIA MARIAa  II-a C

86

NEGRILA   MARIANA
DUMITRU ISABELA MARIAa II-a D

81

ILIE   VERGILIA-LIA
ENACHE  VLAD-PAULa II-a D

80

ILIE   VERGILIA-LIA
GEORGESCU TEODORAa  II-a C

99

NEGRILA   MARIANA
GHEORGHIU  SARA IOANAa II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
GHENEA   OCTAVIAN FLAVIUSa II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
GHIŢĂ   TUDORa II-a D

79

ILIE   VERGILIA-LIA
GHIURIŢAN DRAGOŞ-IONUŢa II-a A

Absent

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
HANZU-PAZARA   ANASTASIAa II-a B

85

RĂDULESCU   RENATA
IANCU   SEBASTIAN GABRIELa II-a B

80

RĂDULESCU   RENATA
IVAN   ALEXANDRUa II- a C

98

NEGRILA   MARIANA
LAZĂR   VLAD ȘTEFANa II-a D

90

ILIE   VERGILIA-LIA
LUNGU   SEBASTIANa  II- a C

85

NEGRILA   MARIANA
MATEI ALEXIA MARIAa  II-a C

94

NEGRILA   MARIANA
MARIN DAVIDa II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
MARINESCU   ANDREIa II-a D

65

ILIE   VERGILIA-LIA
MᾸGEAN MARIA-ALEXANDRAa II-a A

81

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
MÎȚĂ   DARIA-MARIAa II-a B

91

RĂDULESCU   RENATA
MOROIANU  ANDREEAa II-a D

72

ILIE   VERGILIA-LIA
NĂSTASE IOANA-   ALEXANDRAa II-a A

70

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NECHITA IZABELAa  II-a C

85

NEGRILA   MARIANA
NEGRILĂ   EDUARD FABIANa II-a B

95

RĂDULESCU   RENATA
NICOLA GHEORGHE-RAREŞa II-a A

92

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NICU CRISTINA-MIRUNAa II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
NOVAC ANA-MARIAa  II- a C

71

NEGRILA   MARIANA
NTEFE DANIAa II-a A

80

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
OANCEA   DARIA ANDREEAa  II-a C

86

NEGRILA   MARIANA
ONCIUL  TEODORAa II-a D

98

ILIE   VERGILIA-LIA
PAMBOUCOGLOU  NICKOLASa II-a B

97

RĂDULESCU   RENATA
PANCHEA  DAVID-ŞTEFANa II-a D

90

ILIE   VERGILIA-LIA
PĂCURARU   LIVIA TEODORAa II-a D

97

ILIE   VERGILIA-LIA
PINTILIE ROBERT- IONUŢa II-a A

83

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
PLᾸCINTᾸ  BIANCA-   MARIAa II-a A

80

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
POPA  ANDREI-ROBERTa II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
POPA   ALEXANDRU IONUTa  II- a C

absent

NEGRILA   MARIANA
POPA MARIA-ALEXIAa II-a A

87

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
POPESCU   DAVID-MIHAIa II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
RAŢIU RUXANDRAa  II-a C

89

NEGRILA   MARIANA
RĂILEANU DARIUSa II-a D

98

ILIE   VERGILIA-LIA
RUSU MELISSA KARYa II-a A

95

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
STAN SOPONARU ANA DARIAa  II-a C

100

NEGRILA   MARIANA
STĂNEI MARIAa  II-a C

95

NEGRILA   MARIANA
STĂNILĂ   MIHNEA-IOANa II-a A

81

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
STOICA   DARIAa  II-a C

80

NEGRILA   MARIANA
ȘERBAN   BEATRICE ANDREEAa II-a B

Absent

RĂDULESCU   RENATA
ȘURUBARU   MARIAa II-a B

100

RĂDULESCU   RENATA
TÂRȘOAGĂ   EDUARD-MIHAIa II-a B

93

RĂDULESCU   RENATA
TUDOSE   TEODORA-SOFIAa II-a B

98

RĂDULESCU   RENATA
ŢANCU ANDREEAa  II-a C

100

NEGRILA   MARIANA
VÎJIALĂ   ANDREEAa II-a D

89

ILIE   VERGILIA-LIA
VRABIE   BIANCAa II-a B

86

RĂDULESCU   RENATA
VOICU   ALEXANDRA- IOANAa II-a A

78

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
ZICA ŞTEFAN-ALEXANDRUa II-a A

96

ŞCHIOPAN   GEORGIANA
ZULCHEFIL AYLINa  II-a C

96

NEGRILA   MARIANA

 

 


Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

 

Clasa a III-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

Punctaj

Prof. îndrumător

ABDURAFI   ATILA

III A

85.50

RUSU ELENA

AL  KHALAF  KHALED GEORGE

III D

75

DUMITRACHE DORINA
ALEXA   CORINA

III A

94

RUSU ELENA

ALI CIDEM

III C

92

ENUŢĂ PRIMAVERA
ANGHEL MARIO

III B

76.50

NINULESCU MIHAELA
ANTONOAIE  CIPRIAN

III B

88

NINULESCU MIHAELA
AXENTE   IULIA VICTORIA

III D

86.50

DUMITRACHE DORINA
BĂDOIU ALEXANDRU LUCA

III C

86.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
BILECA CᾸTᾸLIN

III B

Absent

NINULESCU MIHAELA
BOACE   HORIA LUCIAN

III D

93

DUMITRACHE DORINA
BOBEICᾸ   RALUCA

III B

absent

NINULESCU MIHAELA
BORDEA VLAD CRISTIAN

III D

98

DUMITRACHE DORINA
CERNAT ANDREEA

III D

93.50

DUMITRACHE DORINA
CERNESCU LARISA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
CHEHAIA IANIS

III B

85.50

NINULESCU MIHAELA
COTIGĂ ALEXANDRU

III C

90

ENUŢĂ PRIMAVERA
CIULU ANGELESCU SARA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
COBZARU   LUCIAN

III A

51

RUSU ELENA

CORBEANU ARIANA

III C

85.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
COSTACHE   EDUARD

III A

86

RUSU ELENA

COSTEA   MIHAI

III A

79

RUSU ELENA

CREŢU   VLAD

III A

89.50

RUSU ELENA

CRISTEA   DAVID MIHAIL

III A

96

RUSU ELENA

CRISTEA ISABELA

III C

93

ENUŢĂ PRIMAVERA
DOBRESCU MIHAI

III C

94.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
DRAGOMIR   IRINA LAVINIA

III A

94

RUSU ELENA

DRAGOŞ   MARIA

III A

85

RUSU ELENA

DUMITRACHE ANDREEA MIRUNA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
DUMITRACHE MIRCEA

III D

98.50

DUMITRACHE DORINA
FLOREA IRINA MARIA

III C

95.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
GẬLEA  RᾸDUCU

III B

Absent

NINULESCU MIHAELA
GAVRILESCU DARIA

III B

88

NINULESCU MIHAELA
GOROVEI LUIZA ELENA

III C

85

ENUŢĂ PRIMAVERA
GRADINARU GEORGIANA

III B

41

NINULESCU MIHAELA
GRIGORAŞ LAURENŢIU

III B

97.50

NINULESCU MIHAELA
GURALIUC ANDREEA

III B

88.50

NINULESCU MIHAELA
HOLBAN   LEONA MARIA

III A

92

RUSU ELENA

HUIKURI   ANDREI VIHTORI

III A

88.50

RUSU ELENA

IFTEMIE TEODORA MARIA

III D

95

DUMITRACHE DORINA
ÎNALTU OCTAVIAN

III B

53

NINULESCU MIHAELA
MAMBET   TIMUR

III A

94.50

RUSU ELENA

MAMUT ERIN

III C

absent

ENUŢĂ PRIMAVERA
MANŢU ALEXANDRU   CRISTIAN

III D

98.50

DUMITRACHE DORINA
MANU ALEXANDRU

III C

85

ENUŢĂ PRIMAVERA
MARINESCU DAN LUCA

III C

89.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
MATEA CARINA ANDREEA

III C

96.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
MAZILU RIANA

III B

92

NINULESCU MIHAELA
MIHAI MIRCEA

III B

86

NINULESCU MIHAELA
MITAN TIBERIU   ALEXANDRU

III D

Absent

DUMITRACHE DORINA
MOCANU REMUS ANDREI

III C

96

ENUŢĂ PRIMAVERA
MUN TEANU  ANDREEA   RODICA

III D

absent

DUMITRACHE DORINA
MURE AILYS

III B

87.50

NINULESCU MIHAELA
MUŞAT IONUŢ

III B

85.50

NINULESCU MIHAELA
MUSETESCU MIHAI

III D

86.50

DUMITRACHE DORINA
NAE ALEXANDRA

III B

70

NINULESCU MIHAELA
NEDELCU   ROBERT IONUŢ

III A

99

RUSU ELENA

NEICU CRISTIAN

III B

80

NINULESCU MIHAELA
NICULIŢĂ ALEXIA

III D

94

DUMITRACHE DORINA
PANAITESCU OANA

III D

91.50

DUMITRACHE DORINA
PANCHEA DIANA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
PETIANU CRINA

III B

88

NINULESCU MIHAELA
PETRICᾸ   ALEXANDRU

III B

97

NINULESCU MIHAELA
PIRVU  IOANA

III D

90

DUMITRACHE DORINA
POPA   ALBERT NICOLAE

III A

91

RUSU ELENA

POPESCU SARA IOANA

III C

100

ENUŢĂ PRIMAVERA
PURCĂREA DIMU MATEI

III C

94

ENUŢĂ PRIMAVERA
RĂIBULEŢ   TEODOR DAVID

III A

97

RUSU ELENA

ROIBU ŞTEFAN MATEI

III D

92

DUMITRACHE DORINA
SĂRMĂŞAG   RAREŞ ANDREI

III A

97

RUSU ELENA

SAVU ANA

III B

89.50

NINULESCU MIHAELA
SCARLAT   CLARA

III A

absent

RUSU ELENA

SCHIPOR   LUCIA MARIA

III A

98

RUSU ELENA

ŞERBAN AMELIA

III C

96.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
ŞERBAN   ANCA MARIA

III A

97.50

RUSU ELENA

SIMION IOANA

III D

72.50

DUMITRACHE DORINA
SOCEANU EDUARD ANDREI

III C

88

ENUŢĂ PRIMAVERA
STAICU RADU MIHAI

III C

93.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
STANCIU   MARIA ELIANA

III A

96.50

RUSU ELENA

ŞTEFAN ALEXANDRU LUCA

III D

absent

DUMITRACHE DORINA
ŞTEFAN EDUARD

III B

95.50

NINULESCU MIHAELA
STERCU THEODORA IRINA

III D

95

DUMITRACHE DORINA
STERIU ANCA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
STOICA   TIBERIU ANDREI

III A

88.50

RUSU ELENA

TANASE   MARIUS

III A

59

RUSU ELENA

TĂRCATU IOANA BIANCA

III D

94

DUMITRACHE DORINA
TELEANU AIDA ŞTEFANIA

III C

97

ENUŢĂ PRIMAVERA
UDREA IOANA

III B

85

NINULESCU MIHAELA
VĂIDEANU   ALESSIA ALEXANDRA

III A

85.50

RUSU ELENA

VASEA IOANA

III C

98

ENUŢĂ PRIMAVERA
VASILE ANDREEA

III C

100

ENUŢĂ PRIMAVERA
VASILE IOANA

III C

94.50

ENUŢĂ PRIMAVERA
VIŞINESCU   ARISSA

III A

97

RUSU ELENA

VLASE SILVIU   ANDREI

III D

95

DUMITRACHE DORINA
VOICU ALEXANDRU   MARIAN

III D

92

DUMITRACHE DORINA
ZDRU NICOLAE

III C

90

ENUŢĂ PRIMAVERA
ZISU SARA MARIA

III D

90.50

DUMITRACHE DORINA
ZUPU   ŞTEFANIA ANDREEA

III A

97.50

RUSU ELENA

 

 


Unitatea şcolară: Școala Gimnazială Nr. 29 „Mihai Viteazul”

Cercul Pedagogic: NR 4

 

 

Concursul Judeţean de LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 ,,COPILĂRIA- CUVÂNT ȘI CREAȚIE”

Etapa pe şcoală

 

 

Clasa a IV-a

 

Nr crt

Numele şi   prenumele elevului

Clasa

 

Punctaj

Prof. îndrumător
1AGIU  ALEXANDRU-DANIELa   IV-a  B

61

SÂRBU  LAURA
2ALEXANDRU   LEONARDa   IV-a A

74

MINCĂ   MARIA
3BARBU ALEXANDRU IOANa   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
4BĂDESCU   MARIO MIHAIa   IV-a C

94

TOMA   MIHAELA
5BĂRĂITARU   ANDREIa   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
6BILECA   ROBERTa   IV-a A

69

MINCĂ   MARIA
7BOGHEAN   RAZVANa   IV-a C

81

TOMA   MIHAELA
8BRATOSIN ALEXIAa   IV-a C

72

TOMA   MIHAELA
9BUTOI   MIHAIa   IV-a D

78

VASILIEV   ANCA-RALUCA
10BUZATU   ALEXANDRUa   IV-a C

95

TOMA   MIHAELA
11CAVACHI   GEORGEa   IV-a D

58

VASILIEV   ANCA-RALUCA
12CANTARAGIU   LAURA-ELENAa   IV-a D

71

VASILIEV   ANCA-RALUCA
13CĂRĂZEANU   ANTONIO-CHRISTIANa   IV-a D

85

VASILIEV   ANCA-RALUCA
14CIUFUDEANU   OANAa   IV-a C

87

TOMA   MIHAELA
15COJOCARU  MARAa   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
16CORCHEȘ   RADU DANIELa   IV-a C

94

TOMA   MIHAELA
17CONSTANTINESCU   BOGDAN- SEBASTIANa   IV-a D

80

VASILIEV   ANCA-RALUCA
18COTEANU   ALINA  MARIAa   IV-a C

81

TOMA   MIHAELA
19CULEA   DANIELAa   IV-a A

91

MINCĂ   MARIA
20DOGARU  BIANCA- GABRIELAa   IV-a D

79

VASILIEV   ANCA-RALUCA
21DORNEANU ANDREI a   IV-a C

86

TOMA   MIHAELA
22DORNEANU   CEZARa   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
23DRĂGHICI  EMMA-ELENAa   IV-a  B

66

SÂRBU  LAURA
24DRĂGHICI  VIVIANA-IOANAa   IV-a  B

86

SÂRBU  LAURA
25DUMITRU   CRISTIAN- GABRIELa   IV-a D

70

VASILIEV   ANCA-RALUCA
26FRUJINĂ   ROBERT CRISTIANa   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
27GAROFIL   ELENAa   IV-a A

77

MINCĂ   MARIA
28GEAGIU   ANDREEA-ECATERINAa   IV-a D

82

VASILIEV   ANCA-RALUCA
29GHERGHIȘAN   ANDREI VLADa   IV-a C

Absent

TOMA   MIHAELA
30HAPLIUC   STEFANa   IV-a A

66

MINCĂ   MARIA
31IVĂNCESCU   SIMINA- CRISTINAa IV-a   D

98

VASILIEV   ANCA-RALUCA
32ILIE   RARES MIHAILa   IV-a C

99

TOMA   MIHAELA
33LAZĂR   IULIA- MARIAa   IV-a D

77

VASILIEV   ANCA-RALUCA
34LICA  BOGDANa   IV-a A

71

MINCĂ   MARIA
35LUPU   ANA- MARIAa   IV-a D

91

VASILIEV   ANCA-RALUCA
36NEAGU   GLORIA LUIZAa   IV-a D

97

VASILIEV   ANCA-RALUCA
37MARIȘ  THEODOR-GEORGEa   IV-a  B

Absent

SÂRBU  LAURA
38MÂNTESCU  ȘTEFANIAa   IV-a  B

93

SÂRBU  LAURA
39MIHALACHE   RALUCAa   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
40MOCANU   ALINAa   IV-a A

87

MINCĂ   MARIA
41MOLDOVANU   MARIAa   IV-a C

98

TOMA   MIHAELA
42MUȘAT   ANDREI IOANa   IV-a C

88

TOMA   MIHAELA
43NĂDEJDE  ALEXANDRAa   IV-a  B

58

SÂRBU  LAURA
44NICULAE  RAUL-CRISTIANa   IV-a  B

73

SÂRBU  LAURA
45OMER   NASERa   IV-a C

80

TOMA   MIHAELA
46PALĂ   MARIAa   IV-a A

85

MINCĂ   MARIA
47PARASCĂ  ANDRA-MARIAa   IV-a  B

96

SÂRBU  LAURA
48PACUREȚU   ARIN ANDREIa   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
49PEȚEANU   MIHAI VLADa   IV-a C

80

TOMA   MIHAELA
50POP   ALEXANDRA- AGNESa   IV-a D

93

VASILIEV   ANCA-RALUCA
51POPA   DARIAa   IV-a C

91

TOMA   MIHAELA
52POPA  RADU-OVIDIUa   IV-a  B

91

SÂRBU  LAURA
53POPESCU   DELIA- GEORGIANAa   IV-a D

96

VASILIEV   ANCA-RALUCA
54POPESCU  MIHAIL-GABRIELa   IV-a  B

absent

SÂRBU  LAURA
55POPOVICI  MENUHAa   IV-a  B

84

SÂRBU  LAURA
56RADU  ANA-MARIA    CRISTINAa   IV-a  B

71

SÂRBU  LAURA
57RĂDOI   TEODOR- LUCAa   IV-a D

Absent

VASILIEV   ANCA-RALUCA
58RĂILEANU  RAREȘ-MIHAIa   IV-a  B

58

SÂRBU  LAURA
59REGEP   BRIANAa   IV-a C

83

TOMA   MIHAELA
60RUSU   ALINA-MARIAa   IV-a D

69

VASILIEV   ANCA-RALUCA
61RUSU   BOMPA CORALIAa   IV-a  B

63

SÂRBU  LAURA
62SASU   SABRINAa   IV-a C

98

TOMA   MIHAELA
63SĂVULESCU   ARMANDa   IV-a A

86

MINCĂ   MARIA
64SECELEANU   RAREŞa   IV-a D

82

VASILIEV   ANCA-RALUCA
65SEVCIUC  TEODORA DARIAa   IV-a A

81

MINCĂ   MARIA
66SCRIPCARIU OANAa   IV-a A

77

MINCĂ   MARIA
67STAN  RALUCA ȘTEFANIAa   IV-a A

66

MINCĂ   MARIA
68STĂRUIALĂ  RĂZVAN ANDREIa   IV-a A

74

MINCĂ   MARIA
69ȘINCAI  IRINA-IOANAa   IV-a  B

77

SÂRBU  LAURA
70ȘERBAN   SEBASTIANa   IV-a C

70

TOMA   MIHAELA
71ȘTEFAN   SILVIUa   IV-a A

60

MINCĂ   MARIA
72ŞUMILĂ   IULIAa   IV-a D

83

VASILIEV   ANCA-RALUCA
73TÎRŞA   RADUa   IV-a D

76

VASILIEV   ANCA-RALUCA
74TÎRSOAGĂ   IOANA CEZARAa   IV-a C

absent

TOMA   MIHAELA
75TUDOR  ANDREIa   IV-a  B

75

SÂRBU  LAURA
76TUTELEA   LIVIU –  RAZVANa   IV-a D

71

VASILIEV   ANCA-RALUCA
77VLĂSCEANU  MIHAI-ROBERTa   IV-a  B

77

SÂRBU  LAURA

 

 

 

 

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa

Punctaj obţinut Prof. îndrumător

1 BULAI LAURA a II-a 100 NICON RODICA

2 LOTREANU TEODORA a II-a 100 HOLUBEANU

SIMONA

3 VERBAN MARIA a II-a 100 STAVROSITU

CARMEN

4 DOMNARU KARINA a II-a 99 HOLUBEANU

SIMONA

5

TISMĂNARU LUCA a II-a 97 STAVROSITU

CARMEN

6

PERŞOIU LIANA a II-a 97 STAVROSITU

CARMEN

7 MIREA MARIA a II-a 96,5 NICON RODICA

8 PREDA TIANA a II-a 96,5 HOLUBEANU

SIMONA

9 LIVADARU ALESSIA a II-a 96 EMANDII ANCA

10

VULCAN CĂLIN a II-a 96 STAVROSITU

CARMEN

11 SAVA CEZAR a II-a 95,5 NICON RODICA

12 DUMITRU ANDREI a II-a 95 EMANDII ANCA

13 PETRE ALEXANDRA a II-a 93,5 HOLUBEANU

SIMONA

14

ŢIFER LAURA a II-a 93 NICON RODICA

15 VASILIU ARINA a II-a 93 HOLUBEANU

SIMONA

16 MIHAI ALEXANDRA a II-a 92,5 EMANDII ANCA

17 AIOANEI FLORIN a II-a 92 HOLUBEANU

SIMONA

18 PACEA NICOLAS a II-a 92 HOLUBEANU

SIMONA

19

TREPĂDUŞ ALESIA a II-a 92 STAVROSITU

CARMEN

20 LAMINE YASMINA a II-a 90,5 HOLUBEANU

SIMONA

21 BILAL MELISA a II-a 90 NICON RODICA

22 GAVRA SORIN a II-a 90 STAVROSITU

CARMEN

23 VASILE IRINA a II-a 90 EMANDII ANCA

24 ION ELENA a II-a 88 HOLUBEANU

SIMONA

25

IONIŢĂ INES a II-a 88 EMANDII ANCA

26

BASMANGIU RĂZVAN a II-a 87,5 EMANDII ANCA

27 BUZENCHI BIANCA a II-a 87,5 HOLUBEANU

SIMONA

28

DRĂGOI CĂTĂLINA a II-a 87,5 NICON RODICA

29 GAFAR TIMEEA a II-a 87,5 STAVROSITU

CARMEN

30

MÂNZALĂ RAREŞ a II-a 87 STAVROSITU

CARMEN

31 PRICOP ELENA a II-a 87 NICON RODICA

32 ALBU ANA a II-a 86,5 HOLUBEANU

SIMONA

33 CHIRIAC ANDREI a II-a 86,5 STAVROSITU

CARMEN

34 MARCU RIANA a II-a 86 EMANDII ANCA

35 NICULAE CIPRIAN a II-a 86 NICON RODICA

36 TAIFAS BOGDAN a II-a 86 STAVROSITU

CARMEN

37 RUSU SABINA a II-a 85,5 NICON RODICA

38 TÂRZIU MIHAI a II-a 85,5 HOLUBEANU

SIMONA

39

ZABORILĂ SEBASTIAN a II-a 85,5 HOLUBEANU

SIMONA

40 IBRAIM ELISA a II-a 85 NICON RODICA

41 MIHALCEA MATEI a II-a 84,5 HOLUBEANU

SIMONA

42 BÂRLEANU VICTOR a II-a 82 HOLUBEANU

SIMONA

43 BRATU CRISTIAN a II-a 82 STAVROSITU

CARMEN

44

MĂRGĂRIT IOAN RADU a II-a 82 STAVROSITU

CARMEN

45 NICON ANTONIO a II-a 80 STAVROSITU

CARMEN

46 GHINDEANU DIANA a II-a 79,5 NICON RODICA

47 MAMBET ESRA a II-a 79,5 HOLUBEANU

SIMONA

48

BĂCILĂ ROBERT a II-a 78 EMANDII ANCA

49 IONESCU GEANINA a II-a 78 EMANDII ANCA

50 BOUREANU ANDREI a II-a 76,5 STAVROSITU

CARMEN

51

VLĂDUŢOIU MATEI a II-a 76 STAVROSITU

CARMEN

52

MITIŞ DRAGOŞ a II-a 75 NICON RODICA

53 RUSU BOGDAN a II-a 74,5 EMANDII ANCA

54 EMIN ERSUN a II-a 74 HOLUBEANU

SIMONA

55 IVAN ROBERT a II-a 74 STAVROSITU

CARMEN

56 DAMIAN ANDREI a II-a 73 EMANDII ANCA

57

NIŢU ANDREI a II-a 72 EMANDII ANCA

58 MAGDALIN

ALEXANDRA

a II-a 71,5 EMANDII ANCA

59

IAŞAR SELMA a II-a 71 NICON RODICA

60 IORDAN LAURA a II-a 69,5 STAVROSITU

CARMEN

61 POPESCU CRISTIAN a II-a 68,5 EMANDII ANCA

62 NICOLA DAVID a II-a 68 EMANDII ANCA

63 PENIU CARLA a II-a 65,5 EMANDII ANCA

64 VIERU KLARISA a II-a 61 EMANDII ANCA

65

BĂLAN MARIA a II-a 60 NICON RODICA

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa Punctaj

obţinut Prof. îndrumător

1 PAVEL ANTONIA a III-a 99,5 TUDOR MARCELA

2 IANI SONIA a III-a 99 MERGEANI

STELA

3

NOPCEA ŞERBAN a III-a 93 MERGEANI

STELA

4

MOISĂ INGRID a III-a 92,5 MERGEANI

STELA

5 BUCUR TEODORA a III-a 91 MERGEANI

STELA

6 PASVANTU DARIA a III-a 91 TUDOR MARCELA

7 ANDRECA TEODORA a III-a 90,5 TUDOR MARCELA

8

DUŢĂ IOANA a III-a 89 TUDOR MARCELA

9 PRODAN SORIN a III-a 89 TUDOR MARCELA

10

ERCUŢĂ SERGIU a III-a 86 MERGEANI

STELA

11 LUNGU PATRISIA a III-a 86 TUDOR MARCELA

12 CORODEA MARIA a III-a 84 TUDOR MARCELA

13

CAPANĂ ANDREI a III-a 83,8 MERGEANI

STELA

14 PROTOPOPESCU

ANDREI

a III-a 82 TUDOR MARCELA

15 MOJZI ANDREEA a III-a 82 TUDOR MARCELA

16 IORDACHE VIVIANA a III-a 81 TUDOR MARCELA

17 ZAMAN TEODOR a III-a 79 TUDOR MARCELA

18 TIMOFTE MIHAI a III-a 78 TUDOR MARCELA

19

NIŢĂ MARA a III-a 74 MERGEANI

STELA

20 BOTEZ COSMIN a III-a 73 MERGEANI

STELA

21 FECA DANIEL a III-a 72,5 TUDOR MARCELA

22 NICOLAE IZABELA a III-a 70 MERGEANI

STELA

23 AVRAM ANDREEA a III-a 57 MERGEANI

STELA

Unitatea şcolară SCOALA GIMNAZIALA NR.38 „DIMITRIE CANTEMIR”

Cercul Pedagogic nr. 4

Concursul Judeţean de Limba şi literatura română ,, Copilăria – cuvânt şicreaţie”

Etapa pe şcoală

Rezultate obţinute

Nr

crt

Numele şi prenumele

elevului

Clasa Punctaj

obţinut Prof. îndrumător

1 ANDREI VALENTINA a IV-a 95 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

2 NISTORESCU MARIA a IV-a 94 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

3

ŞTEFAN VERONICA a IV-a 93,6 ILIE MANUELA

4

CIOCHINĂ BIANCA a IV-a 92,8 ILIE MANUELA

5

GROSU DRAGOŞ a IV-a 92,7 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

6

PÎRLEALĂ DIANA a IV-a 90,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

7 GRIGORE IOANA a IV-a 90,2 ILIE MANUELA

8

BĂLAN RALUCA a IV-a 90 ILIE MANUELA

9 ATANASE STELIANA a IV-a 90 ILIE MANUELA

10

CRĂCIUN COSMIN a IV-a 89,5 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

11 DUMITRA PAULA a IV-a 89,2 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

12 BACÎ EDA a IV-a 87 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

13

BOŞCA MARIO a IV-a 83,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

14

CĂRBUNARU RAREŞ a IV-a 78 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

15 COJOCARIU EDUARD a IV-a 77,7 ILIE MANUELA

16 GAVRA LUCA a IV-a 75,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

17

CĂLINESCU GEORGE a IV-a 72,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

18 VASILE ANDREEA a IV-a 70,6 ILIE MANUELA

19

NIŢU MARIA a IV-a 70 ILIE MANUELA

20

BOUREANU ŞTEFAN a IV-a 68,9 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

21 FOTIN ANDREI a IV-a 67 CÂRSTOCEA

CLAUDIA

22 MINA ALEXIA a IV-a 65,9 ILIE MANUELA

23 DINCU DARIUS a IV-a 62,9 ILIE MANUELA

24

SĂRMAN CEZAR a IV-a 35,7 ILIE MANUELA

25

PORNEALĂ GEORGE a IV-a 35 ILIE MANUELA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

css.php